A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Віньковецької селищної ради

Новини

ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ: ВИКЛИКИ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ Семінар Управління державної служби якості у Хмельницькій області

23 травня 2024 року на запити керівників ЗЗСО та ЗДО Віньковецької селищної ради, з метою налагодження якості управлінських процесів в закладах освіти громади Управлінням Державної служби якості освіти у Хмельницькій області було проведено семінар-тренінг на базі Віньковецького ліцею.

08:41 27.05.2024

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕНСИВ У ВІНЬКОВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

27 березня 2024 р. педагогічні і науково-педагогічні працівники ХОІППО ім. А. Назаренка взяли участь у методичному інтенсиві «Трансформація педагогічної діяльності в умовах впровадження Концепції Нової української школи» у Віньковецькій громаді. Захід організовано ЦПР ПП Віньковецької селищної ради (директор Саврій С.Г.) для окремих категорій педагогічних працівників закладів освіти Віньковецької, Новоушицької та Зіньківської територіальних громад. Учасниками заходу стали півтора сотні педпрацівників, працювало сім локацій під керівництвом працівників інституту: - управлінський супровід впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, аналіз навчального заняття в контексті НУШ – тематика інтенсиву для директорів і заступників директорів ЗЗСО (зав. НМЦ Кошка О.А.); - «Використання ІКТ та електронних освітніх ресурсів у професійній діяльності вихователя ЗДО» - тематика зустрічі з вихователями ЗДО (методист Кулик О.О.); - вчителі громадянської та історичної освітньої галузі розглядали питання «Результати навчання як системотвірний елемент освітньої діяльності: нормативна база, планування, організація» (методист Кенц Г.І.); - «Долаємо освітні втрати» - тематика тренінгів для учителів початкових класів (методист Галас А.В.), вчителів математики (методист Гринчук Л.В.), вчителів мовно-літературної освітньої галузі (доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО ім. А. Назаренка, кандидат філологічних наук, доцент, Місінькевич О.М.); - «Безпечне освітнє середовище в реаліях сьогодення: психологічний аспект турботи про ментальне здоров’я» - тренінг для педагогічних працівників (методист ОНМЦ психологічної служби Пивовар Д.В.) Дякуємо директору Віньковецького ліцею Богданову І. М. та директору Віньковецького ЗДО № 2 (Чорній Т. Г.) за комфортні умови роботи. Бажаємо колегам успішного професійного зростання у мирній Україні.

08:37 08.04.2024

ОПОРНі ЗАКЛАДи ОСВІТИ

За ініціативи Віньковецького селищного голови Володимира Лужняка, розглянувши клопотання адміністрацій Дашковецького та Охрімовецького ліцеїв, відповідно до всіх норм чинного законодавства, 21.07.2023 року, 39 сесією Віньковецької селищної ради, було прийнято рішення про створення ще двох опорних закладів освіти громади. З 01.09.2023 року в Віньковецькій ТГ буде вже три опорні ліцеї. Це не тільки більші можливості для розвитку закладу, але й більша відповідальність. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб не підвести гідне звання ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ. Наші діти варті найкращого.

08:17 24.07.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень