Відділ освіти, молоді та спорту Віньковецької селищної ради

Про конкурс на визначення опорного закладу загальної середньої освіти

 

ВІДПОВІДНО ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО
ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 ЧЕРВНЯ 2019 Р. № 532 ТА ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІНЬКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО РІШЕННЯМ ВІНЬКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 19.05.2023 № 26-36/2023 «ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВІНЬКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ.

Конкурс проводиться у три етапи:

І етап – оголошення конкурсу;

ІІ етап –подання заявок відповідними закладами загальної середньої освіти на участь у Конкурсі до відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької селищної ради;

ІІІ етап –проводиться перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам, визначається переможець та оприлюднюються результати конкурсу.

До участі у запрошуються заклади загальної середньої освіти, які знаходяться на території Віньковецької селищної ради. Конкурс проводиться за наявності не менше одного кандидата на опорний заклад загальної середньої освіти.

Документи подаються з 22.05.2023 по 05.06.2023 року, з 09.00 до 17.00 за адресою: вул. Соборної України, 15, смт.Віньківці , Хмельницька обл.

Відповідальна особа: Побережна І.В. – головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту тел. 0969020124,

e-mail: [email protected]

 « повернутися до списку новин