Відділ освіти, молоді та спорту Віньковецької селищної ради

Районна учнівська стипендія «Обдарованість» - важливий стимул талановитої молоді Віньковеччини

Районна учнівська стипендія «Обдарованість» є видом матеріального стимулювання обдарованої молоді Віньковеччини упродовж 15 років. Претендентами на призначення одноразової стипендії є учні-переможці обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань різних напрямків спрямованості: інтелектуальної, прикладної, мистецької та спортивної.

 За сприяння районної ради та районної державної адміністрації для преміювання обдарованої молоді Віньковеччини із районного бюджету було виділено 25 тис.грн. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією Свято Подяки «Зоряний Олімп» було відмінено, а районні стипендії виплачені учням на персональні картки Приватбанку 29 травня 2020 року (відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА від 18.05.2020 № 53)

2020 рік подарував перемоги 55 юним обдаруванням, які були нагороджені районною учнівською стипендією «Обдарованість». Серед юних олімпійців – одинадцять призерів обласних олімпіад, п’ять юних науковців, двадцять призерів конкурсів мовно-літературного спрямування, чотири призери історично-краєзнавчих конкурсів, дев’ять юних знавців Біблії, 9 вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, 9 спортсменів.

Учителям та батькам були вручені подяки: педагогам – за результативну роботу в справі розвитку інтелектуального та творчого потенціалу обдарованих і здібних учнів, батькам – за виховання обдарованої дитини.

Віримо, що ряди талановитих учнів на Віньковеччині на наступний рік поповняться.« повернутися до списку новин