Відділ освіти, молоді та спорту Віньковецької селищної ради

Центр професійного розвитку надихає педагогів Віньковеччини на професійне вдосконалення

Консультативна візія «Специфіка мережевої взаємодії між Центром та закладами освіти» об’єднала 35 освітян Віньковеччини в онлайн-спілкуванні 4 лютого 2021 року.

На вебінарі було розгорнуто весь спектр онлайн-послуг Центру, презентовано сайт Центру як інформаційну платформу для професійного розвитку педагогів, роз’яснено сутність взаємодії між консультантами Центру та закладами освіти.

Учасники віртуальної взаємодії були об’єднані спільною думкою про те, що для забезпечення якісної освіти здобувачів освіти важливою є трансформація професіоналізму педагога, тобто різка зміна від пасивності та байдужості до творчості та новаційності, запит на новий рівень професійного мислення, новий рівень професійної культури, професійної самосвідомості педагога та адаптація до нових умов професійної діяльності.

Ми віримо, що  мережа консультативних послуг Центру буде спрямована на професійний діалог та плідну співпрацю педагогічної громадськості та органів місцевої влади задля забезпечення якісної освіти наших дітей.

Матеріали вебінару:

https://drive.google.com/drive/folders/17PPePJAMxdygH37Rx-KtLwQpomyEwMSX?usp=sharing

 

КУ ЦПРПП ВСР

 « повернутися до списку новин